برج نور سیار

دستگاه برج نور سیار به ماشین الکتریکی گفته می شود که برج نور سیار به سهولت حمل و نقل شود و در زمان بحران با خودروهای کشنده سبک و سنگین با سرعت حداقل 70 کیلومتر در ساعت حرکت نماید.

باید بتوان برج روشنایی سیار به توسط بالگرد در سریع ترین زمان جابه جا نمود که برج روشنایی سیار مدل AE10B این قابلیت را دارد.

یکی دیگر از قابلیت های برج نور سیار مدل AE10B  امکان جابه جایی با ماشین آلات راهسازی و معدنی در راه های نا هموار صعب العبور است.  این قابلیت به دلیل این است که ساختار برج روشنایی سیار مدل AE10B  کلیه قطعات از فولادST52 ساخته شده و تمام پیچ و مهره می باشد که ارتعاشات جاده های نا هموار به دستگاه برج نوری سیار آسیبی وارد نمی کند .

دستگاه برج روشنایی سیار طراحی و ساخت شرکت آشور الکتریک ایرانیان مجهز به 5 جک تعادل بسیار قدرتمند می باشد.که دستگاه برج نور سیار توسط جک ها بر روی زمین مستقر می گردد و هر یک جک تحمل 5000 کیلوگرم فشار ارتعاشی را دارا می باشد. به همین دلیل است که این نوع برج نور سیار با ارتفاع 9 متر دکل و 4 پروژکتور SMD پر قدرتمند می تواند در طوفان های حدود 80 کیلومتر در ساعت ایستایی و تحمل نماید.

رنگ آمیزی شاسی و بدنه دستگاه با رنگ کوره ای بسیار با کیفیت پوشش داده شده که در مناطقی مانند جنوب کشور شرجی و آب و هوایی        نا مساعد سالیان سال بدون زنگ زدگی بهره برداری شود.

جک ها بکسل بند و دکل برج روشنایی سیار مدل AE10B مجهز به پوشش گالوانیزه گرم می باشد که در بدترین شرایط آب و هوایی حداقل 30 سال دچار زنگ زدگی و آسیب نشوند.

برج روشنایی سیار مدل AE10B برای زمان بحران و جنگ طراحی و ساخته شده است که می تواند در روزهای متوالی زیر بارش برف و باران بدون کوچکترین مشکل فعالیت نماید.

مبدل این دستگاه 5/6 کیلو وات تک فاز می باشد ساخت هیوندای کره با سوخت بنزین ،سوخت بنزین از آنجایی در نظر گرفته شده که اگر سوخت به اتمام رسید مانند موتورهای دیزلی نیاز به متخصص مکانیک جهت هواگیری سوخت نداشته باشد.

ایمنی برج روشنایی سیار مدل AE10B در مقابل سقوط دکل برج نوری سیار به صورت مکانیک و الکتریکی در نظر گرفته شده و طوری طراحی گردیده که کاربر هیچ اشتباهی نتواند مرتکب شود که باعث سقوط دکل گردد.

برج نور سیار ( قابل حمل ) دستگاهی جهت روشنایی در شب و مکان هایی که امکان نصب روشنایی ثابت نباشد. دستگاه برج روشنایی سیار با IP67  ساخته شده است که در شرایط آب و هوایی نا مساعد و در مقابل بارش های شدید برف و باران ایمن است.

برج روشنایی سیار مدل  AE10B در مقابل نور خورشید ایمن میباشد به دلیل اینکه پوشش گالوانیزه گرم بر روی دکل و جک های دستگاه و پوشش رنگ الکترواستاتیک مقاوم بر روی شاسی و بدنه دستگاه برج نوری سیار

کاربرد برج نور سیار در مواقع بحران و حوادث و پدافند غیر عامل ، برج روشنایی سیار در معادن ، برج نوری سیار در راهسازی و سد سازی ، برج نور سیار در نظامی و مرزبانی ، برج روشنایی سیار در توزیع نیروی برق ، برج نور سیار در احداث و انتقال خطوط نفت و گاز، برج نور سیار در آب و فاضلاب ، برج روشنایی سیار در فرودگاه ها و .......

دانلود کاتالوگ